STRONA GŁÓWNA FIRMA USŁUGI PORADY NEKROLOGI OPINIE KONTAKT
O firmie
A&W DERUS Zakład Usług Pogrzebowych założyłem wraz z Bratem Wiesławem w maju 1986 roku. Była to pierwsza prywatna firma pogrzebowa działająca w Tarnowie i jednocześnie jedna z pierwszych na obszarze południowej Polski. Nazwa A&W DERUS to skróty naszych imion czyli Andrzej i Wiesław. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się międzynarodowym transportem zwłok z całego świata. Nasz Zakład systematycznie rozwijał się przez kolejne lata działalności, w wyniku czego w 1995 roku otwarliśmy filię w Dąbrowie Tarnowskiej. Aż do 1997 roku, kiedy zmarł mój brat, wspólnie i zgodnie pracowaliśmy na reputację naszego Zakładu. Ze względu na szacunek dla Niego i nieocenione zasługi dla powstania i rozwoju naszej firmy, nazwa nie zmieniła się i na zawsze pozostanie taka sama. Obecnie dzięki pomocy żony i zaufanemu gronu pracowników, którzy współpracują z nami niemal od samego początku działalności, możemy w sposób profesjonalny świadczyć usługi pogrzebowe w dwóch miastach.

 

W 2003 roku wstąpiłem do Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej (obecnie Polska Izba Pogrzebowa), która jest organizacją samorządową skupiającą przedsiębiorców tego środowiska. Stwarza to m. in. możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dostęp do kursów i szkoleń dla mnie i moich pracowników. Pozwala także na stały dostęp do informacji i wzajemną wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami w kraju.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, którą obsługujemy była na najwyższym poziomie, a rodziny i bliscy zmarłych miały pełne poczucie, że Ci zostali przygotowani do pogrzebu i pochowani z należytą starannością, godnością i szacunkiem.

 

Wirtualny spacer Tarnów, ul. Bernardyńska

 

 

Wirtualny spacer Dąbrowa Tarnowska

 

Przez 27 lat istnienia firma była ciągle rozbudowywana. Jedną z rzeczy wyróżniających A&W DERUS na tle innych firm działających w branży jest własna Kaplica na terenie Zakładu w Dąbrowie Tarnowskiej. Dzięki temu rodzina i bliscy mają możliwość o każdej porze pomodlić się za zmarłych.


   
     
     
   

 


Dzięki w pełni wyposażonej sali sekcyjnej możemy zaproponować przeprowadzenie zabiegów tanatopraksji, tanatokosmetyki i ubioru zwłok.

Na wyposażeniu Zakładu znajdują się także wysokiej jakości komory chłodnicze. Gwarantuje to, że Ciało zmarłej osoby będzie godnie oczekiwać na przygotowanie do ostatniej podróży.

 

Pomoc w momencie śmierci bliskiej osoby to także wsparcie psychiczne dla rodziny, która utraciła kogoś ważnego w Ich życiu. Dzięki doświadczeniu i odpowiednich kwalifikacjach pracowników mojego Zakładu, zawsze mogą Państwo liczyć na rozmowę i zrozumienie. Wiem, że każdy z nas w takiej sytuacji potrzebuje innego podejścia, dlatego wraz żoną zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasi pracownicy nie popadali w rutynę, a indywidualnie traktowali wszystkich klientów.

 

Dziękuję za zaufanie jakim obdarowują nas Państwo od 32 lat.

Andrzej Derus


Zobacz wirtualny spacer po naszym Domu Pogrzebowym w Tarnowie, na ul. Bernardyńskiej


Zobacz wirtualny spacer po naszym Domu Pogrzebowym w Dąbrowie Tarnowskiej, na ul. Szpitalnej
Copyright © 2011 A&W DERUS
Wykonanie: Firma reklamowa Redruk

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę również w niedzielę i święta.

CAŁODOBOWY NR TEL:
+48 14 642 46 71


tel. komórkowy: 509 727 706
tel. komórkowy: 509 727 707